SOUTĚŽ SE SLOVENSKOU TELEVIZÍ

Soutěže byly pro tuto sérii ukončena, děkujeme všem soutěžícím a gratulujeme výhercům!

 

1. DÍL

Soutěžní otázka

 

Za jak dlouho zdolá vítěz místního skialpového závodu vrchol Preber:

c) pod 50min

V tomto díle soutěžíme o:

 

Sluneční brýle DYNAFIT TRAIL PRO s fotochromatickými skly, které věnovala společnost Salewa Czech & Slovakia, získává Paťo Kvietok (Brezno).

Univerzální Merino čepici, kterou do pořadu věnovala česká značka Kama, získává Pavol Ozaniak (Belá).

Celodenní skipas do vybraných lyžařských středisek, který věnovala společnost Gopass, získává Peter Janščák (Kežmarok).
Více zážitků na www.gopass.travel.

Víkendový pobyt pro 2 osoby s nočním pozorováním hvězd a lyžováním v termínu od 15.3.-17.3.2024 nebo během letní sezony 2024, který věnoval Horský hotel Kráľova studňa, získává Jana Mateičková (Bratislava). Zrelaxujte v Parku tmavé oblohy Velké Fatry!

2. DÍL

Soutěžní otázka

 

Jaké je hlavní motto Bergsteigerdörferu – unikátního sdružení alpských vesniček:

b) Méně je více

 

V tomto díle soutěžíme o:

 

Skitouringový batoh SALEWA SELLA 26, který věnovala společnost Salewa Czech & Slovakia, získává Marcel Hric (Bratislava).

Univerzální Merino čepici s logem, kterou do pořadu věnovala česká značka Kama, získává Adrej Gridák (Krompachy).

Celodenní skipas do vybraných lyžařských středisek, který věnovala společnost Gopass, získává Marcela Frimlová (Kremnica). Více zážitků na www.gopass.travel.

50% slevu na ubytováni ve dvojlůžkovém pokoji v oblasti Bad Gastein, věnoval hotel Stubnerhof, získává Jozef Štefaník (Veľký Šariš).

3. DÍL

Soutěžní otázka

 

Jak se jmenoval film, který v 60. letech natočila kapela Beatles právě v Obertauernu:

c) Help!

V tomto díle soutěžíme o:

 

Horolezeckou helmu SALEWA PIUMA 3.0., kterou věnovala společnost Salewa Czech & Slovakia, získává Martin Vrábel (Bratislava).

Univerzální Merino čepici s logem, kterou do pořadu věnovala česká značka Kama, získává Rastislav Miškuf (Prešov).

Celodenní skipas do vybraných lyžařských středisek, který věnovala společnost Gopass, získává Eva Brezovská (Bratislava). Více zážitků na www.gopass.travel.

50% slevu na ubytováni ve dvojlůžkovém pokoji v oblasti Bad Gastein, který věnoval hotel Stubnerhof, získává Pavel Lichanec (Klenovec).

4. DÍL

Soutěžní otázka

 Tirolský ledovec Stubai je nazýván:

c) Království sněhu

V tomto díle soutěžíme o:

 

Skialpinistickou lavinovou lopatu, kterou věnovala společnost Salewa Czech & Slovakia, získává Katarína Nagyová (Prešov).

Univerzální Merino čepici s logem, kterou do pořadu věnovala česká značka Kama, získává Andrej Durica (Liptovský Mikuláš).

Celodenní skipas do vybraných lyžařských středisek, který věnovala společnost Gopass, získává Martin Sandtner (Pezinok). Více zážitků na www.gopass.travel.

50% slevu na ubytováni ve dvojlůžkovém pokoji v oblasti Bad Gastein, věnoval hotel Stubnerhof, získává Jana Meteičková (Bratislava).

5. DÍL

Soutěžní otázka

Kaunertal je známý především díky:

c) Perfektním podmínkám pro freeride

V tomto díle soutěžíme o:

 

Skialpinistický batoh DYNAFIT RADICAL 30+, který věnovala společnost Salewa Czech & Slovakia, získává Zlatica Grmanová (Levica).

Univerzální Merino čepici s logem, kterou do pořadu věnovala česká značka Kama, získává Zuzana Štefková (Brezová pod Bradlom).

Celodenní skipas do vybraných lyžařských středisek, který věnovala společnost Gopass, získává Radovan Mádel (Nová Baňa). Více zážitků na www.gopass.travel.

50% slevu na ubytováni ve dvojlůžkovém pokoji v oblasti Bad Gastein, věnoval hotel Stubnerhof, získává Stanislav Plško (Tatranská Polianka).

6. DÍL

Soutěžní otázka

Jak dlouhé je jezero Zeller See?

c) 3,5 km

V tomto díle soutěžíme o:

 

Lyžařské brýle DYNAFIT TLT PRO, které věnovala společnost Salewa Czech & Slovakia, získává Mario Hegeduš (Horne Obdokovce).

Univerzální Merino čepici s logem, kterou do pořadu věnovala česká značka Kama, získává Jozef Zahradníček (Dubnica nad Váhom).

Celodenní skipas do vybraných lyžařských středisek, který věnovala společnost Gopass, získává Ľubomír Posluch (Považská Bystrica). Více zážitků na www.gopass.travel.

50% slevu na ubytováni ve dvojlůžkovém pokoji v oblasti Bad Gastein, která věnoval hotel Stubnerhof, získává Jan Varga (Košice).

7. DÍL

Soutěžní otázka

Jaká je povinná bezpečnostní výbava pro pohyb v lavinovém terénu?

 a) lavinový vyhledávač, sonda, lopata

V tomto díle soutěžíme o:

 

Skialpinistickou helmu DYNAFIT TLT, kterou věnovala společnost Salewa Czech & Slovakia, získává Radovan Mádel (Nová Baňa).

Univerzální Merino čepici s logem, kterou do pořadu věnovala česká značka Kama, získává Lukas Ulbricht (Poprad).

Celodenní skipas do vybraných lyžařských středisek, který věnovala společnost Gopass, získává Zdeno Danko (Bobrovec) . Více zážitků na www.gopass.travel.

50% slevu na ubytováni ve dvojlůžkovém pokoji v oblasti Bad Gastein, věnoval hotel Stubnerhof, získává Eva Glonekova (Hribiky).

Ceny do soutěží poskytli

MÉDIA

Fotky a videa

Kompletní souhrn všech dílů, fotky a videa najdete zde